Για τη Σόφια της Βουλγαρίας αναχωρεί σήμερα Τετάρτη ο αθλητής του Συλλόγου μας και μαθητής του Pierce με υποτροφία κολύμβησης Κωνσταντίνος Στάμου, προκειμένου να λάβει μέρος στο “Bulgarian Open Team Championships” που θα διεξαχθεί 2-4 Απριλίου.
Ο Κωνσταντίνος θα αγωνισθεί στα 50 & 100μ. Πεταλούδας στα πλαίσια της προετοιμασίας του για τους μεγάλους στόχους του καλοκαιριού, τη συμμετοχή του στο Πανευρωπαϊκό και στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα Εφήβων!
Καλή επιτυχία Κωνσταντίνε!