1η & 2η θέση για την Deree Tennis Αcademy στα Ε3 τουρνουά κάτω των 16 ετών σε Μαραθώνα και Ηλιούπολη!

Εξαιρετικές εμφανίσεις πραγματοποιήσαν οι αθλητές της Deree Tennis Academy στα Ε3 τουρνουά κάτω των 16 ετών της Η’ και της ΙΑ’ ένωσης, τα οποία διεξήχθησαν σε Μαραθώνα και Ηλιούπολη στις 25-27 Φεβρουαρίου.

Συγκεκριμένα, στην κατηγορία Κ16 η Μαριλύ Ηλιοπούλου κατέκτησε την 1η θέση, ενώ η Ευθαλία Ανδριανού κατέκτησε την 2η θέση, σε έναν εξαιρετικό τελικό που έγινε ανάμεσα στις δύο αθλήτριες

μας.

Στην κατηγορία Α16, ο Κωνσταντίνος Παπαναστασίου κατέκτησε την 1η θέση στο Ε3 που διεξήχθη στην Ηλιούπολη, ενώ ο Πάρις Πασσάς κατέκτησε την 2η θέση στον Μαραθώνα.

Πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές της ομάδας που έλαβαν μέρος και για τις εξαιρετικές εμφανίσεις τους, αφού αυτό είχε ως αποτέλεσμα οι αθλητές να συναντηθούν μεταξύ τους στους προ ημιτελικούς, ημιτελικούς και τελικούς γύρους του τουρνουά.

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την προσπάθεια τους!

Theme: Overlay by Kaira