Έκλεψαν τις εντυπώσεις οι αθλητές μας στα Πανελλαδικά τουρνουά Ε1 και Ε4!

Η Ακαδημία Τένις του Α.Σ.Κ. Ντερή ολοκλήρωσε την συμμέτοχη της στα τουρνουά επίπεδου Ε1 και Ε4 τα οποία ολοκληρώθηκαν εχθές 16/3 στην Ηλιούπολη και τον Χολαργό αντίστοιχα.

Στους αγώνες οι αθλητές μας κατάφεραν να διακριθούν επιβεβαιώνοντας για ακόμα μία φορά τις εξαιρετικές ικανότητές τους μέσα στο γήπεδο.

Αποτελέσματα Πανελλαδικού Ε4 στον Χολαργό:

• Στέφανος Γάτος στην κατηγορία Κ12 έφτασε στον προημιτελικό από ταμπλό 128 συμμετοχών.
  • Η Λάσπα Μαρία στην κατηγορία Κ12 κατέκτησε την 3η θέση από τα 64 άτομα του ταμπλό.

Αποτέλεσμα Πανελλαδικού Ε1 στην Ηλιούπολη:

• Η Μαστροδήμα Δέσποινα στην κατηγορία Κ14 έφτασε στον προημιτελικό.
  • Ο Μητσάκος Θοδωρής μετά από εξαιρετική εμφάνιση κατέλαβε την 2η θέση χάνοντας στον τελικό από το νούμερο ένα της πανελλήνιας κατάταξης στην κατηγορία Α14.