Εξαιρετικές εμφανίσεις για τους αθλητές της Deree Tennis Academy στα Ε2 πανελλαδικά τουρνουά σε Νάξο, Δράμα, και Χανιά!

Εξαιρετικές  εμφανίσεις πραγματοποίησαν οι αθλητές της Deree Tennis Academy στα Ε2 πανελλαδικά τουρνουά που διεξήχθησαν σε Νάξο, Δράμα, και Χανιά 16-19 Σεπτεμβρίου.

Συγκεκριμένα, η Αναστασία Μπαμπαρούτση κατέκτησε την 1η θέση στο μονό στην κατηγορία Κ14 στη Νάξο, ενώ η Μελίνα Παπαγεωργίου κατέκτησε την 1η θέση στο διπλό και την 2η θέση στο μονό στην Δράμα στην κατηγορία Κ14. Την 3η θέση στο μονό κατέκτησε η Ήλιδα Στυλιανού στην κατηγορία Κ12 και ο Χρήστος Παπαχρήστου στην κατηγορία Α14.

Παράλληλα με το Ε2, πέντε αθλητές της Deree Tennis Academy έλαβαν μέρος στο διεθνές τουρνουά εφήβων της ITF στην Μυτιλήνη 19-24 Σεπτεμβρίου και είχαν την ευκαιρία να αγωνιστούν σε αγώνες υψηλού επίπεδου και να αποκομίσουν σημαντικές εμπειρίες για τα μελλοντικά τους τουρνουά.

Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές για την προσπάθεια τους!

Theme: Overlay by Kaira