70 μετάλλια και 2η θέση στη Γενική Βαθμολογία για την Deree Swim Academy στην Α’ Φάση του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος στα Ιλίσια!!!

Η Deree Swim Academy συμμετείχε στις 29-30 Ιουνίου, στην Α’ Φάση του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος – Περιφερειακό Πρωτάθλημα Νοτιανατολικού τομέα Αττικής, που πραγματοποιήθηκε στα Ιλίσια, με συνολικά 75 αθλητές και αθλήτριες.

Ο Α.Σ.Κ. Ντερή κατετάγη 1ος  στη βαθμολογία των Γυναικών, Νεανίδων, Κορασίδων, Παγκορασίδων Α’, Παγκορασίδων Β’, Νέων Γυναικών, 3ος σε αυτή των Ανδρών, Εφήβων, Παίδων, Παμπαίδων Α’, Παμπαιδων Β’, Νέων Ανδρών και 2ος  στη Γενική βαθμολογία κατακτώντας 70 μετάλλια!!!

Την αποστολή συνόδευσαν οι προπονητές μας, κ. Αντωνίου Αντώνης , κ. Δεμέτης Βασίλης , και κ. Συρμπόπουλος Γιάννης

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την συμμετοχή και τις επιτυχίες τους!!!

 

Αναλυτικά τα μετάλλια:

Χρυσά (24)

  • Βλαχάκης Μαριος (3) – 100μ., 200μ. Πεταλούδα και 200μ. ΜΑ Παμπαίδων Α’
  • Τζούμης Δημήτρης (3) – 50μ. ,100μ. και 200μ. Πεταλούδα Παμπαίδων Β’
  • Ρώτα Στέλλα (2) – 400μ. ΜΑ και 400μ. Ελεύθερο Κορασίδων
  • Σωτηρίου Λυδία (2) – 200μ. Ελεύθερο και 200μ. ΜΑ Κορασίδων
  • Κανάρη Έλενα (2) – 400μ. και 200μ. ΜΑ Παγκορασίδων Β’
  • Παινέση Νατάσσα (2) – 200μ. ΜΑ και 200μ. Πρόσθιο Παγκορασίδων Β’
  • Χαλβαντζή Καλή (2) – 100μ. και 200μ. Ύπτιο Παγκορασίδων Β’
  • Ζαρμπούτη Αρετή (2) – 100μ. και 200μ. Πρόσθιο Κορασίδων
  • Βούλας Γιάννος (1) – 50μ. Ελεύθερο Παίδων
  • Φέρρα Λόρα (1) – 100μ. Ελεύθερο Κορασίδων
  • Ζωγραφάκης Άγγελος (1) – 200μ. Πεταλούδα Παίδων
  • Πετροπούλου Δανάη (1) – 50μ. Πρόσθιο Κορασίδων
  • Σολωμού Κατερίνα (1) – 400μ. Ελεύθερο Παγκορασίδων Α’
  • Μουλίνου Δανάη (1) – 400μ. ΜΑ Παγκορασίδων Β’

Ασημένια (27)

  • Παζαΐτη Ιωάννα (3) – 50μ., 100μ. και 200μ. Ύπτιο Κορασίδων
  • Βούλας Γιάννης (2) – 100μ. και 200μ. Ελεύθερο Παίδων
  • Φέρρα Λόρα (2) – 50μ. και 200μ. Ελεύθερο Κορασίδων
  • Εξάρχου Μαρία (2) – 100μ. Πεταλούδα και 200μ. ΜΑ Νεανίδων
  • Μεράϊ Ντέϊβιντ (2) – 400μ. ΜΑ και 200μ. Πρόσθιο Παίδων
  • Αλμπάνης Βιτάλιος (2) – 200μ. και 400μ. ΜΑ Παμπαίδων Β’
  • Ρώτα Στέλλα (1) – 200μ. ΜΑ Κορασίδων
  • Σωτηρίου Λυδία (1) – 400μ. Ελεύθερο Κορασίδων
  • Κανάρη Έλενα (1) – 1500μ. Ελεύθερο Παγκορασίδων Β’
  • Παινέση Νατάσσα (1) – 100μ. Πεταλούδα Παγκορασίδων Β’
  • Ζωγραφάκης Άγγελος (1) – 100μ. Πεταλούδα Παίδων
  • Πετροπούλου Δανάη (1) – 100μ. Πρόσθιο Κορασίδων
  • Σολωμού Κατερίνα (1) – 200μ. Ύπτιο Παγκορασίδων Α’
  • Περδικάρη Αγγελική (1) – 200μ. Πεταλούδα Παγκορασίδων Β’
  • Γρυπαίος Φίλιππος (1) – 200μ. ΜΑ Εφήβων
  • Γαϊτανίδη Μαρία (1) – 200μ. Πρόσθιο Κορασίδων
  • Ζαρμπούτη Ντορέττα (1) – 200μ. Πρόσθιο Νεανίδων
  • Δαρζέντα Μαρίλια (1) – 400μ. ΜΑ Κορασίδων
  • Ξηρά Σίλια (1) – 1500μ. Ελεύθερο Κορασίδων
  • Μπέργκιν Μυρτώ (1) – 400μ. ΜΑ Παγκορασίδων Α’

Χάλκινα (19) 

  • Περδικάρη Αγγελική (2) – 200μ. ΜΑ και 100μ. Πεταλούδα Παγκορασίδων Β’
  • Κακάμπουρα Χριστίνα (2) – 50μ. και 200μ. Ύπτιο Νεανίδων
  • Βενετσάνου Νεφέλη (2) – 800μ. Ελεύθερο και 200 Πεταλούδα Κορασίδων
  • Χαλβαντζή Καλή (1) – 50μ.  Ύπτιο Παγκορασίδων Β’
  • Ζωγραφάκης Άγγελος (1) – 100μ. Ελεύθερο Παίδων
  • Πετροπούλου Δανάη (1) – 200μ. Πρόσθιο Κορασίδων
  • Μουλίνου Δανάη (1) – 1500μ. Ελεύθερο Παγκορασίδων Α’
  • Γρυπαίος Φίλιππος (1) – 200μ. Πεταλούδα Εφήβων
  • Γαϊτανίδη Μαρία (1) – 50μ. Πρόσθιο Κορασίδων
  • Κριμπά Άρτεμις (1) – 200μ. Πεταλούδα Νεανίδων
  • Σπυρόπουλος Άρης (1) – 400μ. Ελεύθερο Παίδων
  • Παναγούλια Ανδριάννα (1) – 800μ. Ελεύθερο Παγκορασίδων Α’
  • Αλιβιζάτος Δημήτρης (1) – 400μ. ΜΑ Παμπαίδων Α’
  • Παναγιώτη Μάνος-Πελούμπ (1) – 200μ. Πεταλούδα Παμπαίδων Α’
  • Γεραμάνη Βασιλική (1) – 1500μ. Ελεύθερο Παγκορασίδων Β’
  • Ιωάννου Στέργιος (1) – 100μ.  Ύπτιο Παμπαίδων Β’
Theme: Overlay by Kaira
Γραβιάς 6, Αγία Παρασκευή
DEREE College Athletic Club