21
Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
(U12-2) Π.Ο. Ψυχικού – Α.Σ.Κ. Ντερή 11:00 am
(U12-2) Π.Ο. Ψυχικού – Α.Σ.Κ. Ντερή @ A.F.C. Χαλάνδρι
Oct 10 @ 11:00 am – 12:30 pm
(Soccer link, ώρα προσέλευσης: 10:30)
(Κορασίδες 2) Α.Σ.Κ. Ντερή – Ε.Α.Ο. Σπάτων 11:30 am
(Κορασίδες 2) Α.Σ.Κ. Ντερή – Ε.Α.Ο. Σπάτων @ The American College of Greece - Pierce
Oct 10 @ 11:30 am – 1:00 pm
(ΕΣΠΑΑΑ, ώρα προσέλευσης: 10:30)
(U14-1) Λέοντες – Α.Σ.Κ. Ντερή 12:15 pm
(U14-1) Λέοντες – Α.Σ.Κ. Ντερή @ Γήπεδο Ε.Π.Ο.
Oct 10 @ 12:15 pm – 1:45 pm
(Respect Cup, ώρα προσέλευσης: 11:45)
(U8) Γέρακας – Α.Σ.Κ. Ντερή 1:00 pm
(U8) Γέρακας – Α.Σ.Κ. Ντερή @ Γέρακα
Oct 10 @ 1:00 pm – 2:30 pm
(Soccer link, ώρα προσέλευσης: 12:35)
(U18) Α.Σ.Κ. Ντερή – Πέρα Κλουπ 1:15 pm
(U18) Α.Σ.Κ. Ντερή – Πέρα Κλουπ @ The American College of Greece
Oct 10 @ 1:15 pm – 2:45 pm
(Soccer link, ώρα προσέλευσης: 12:45)
(U12-1) Α.Σ.Κ. Ντερή – Χαλάνδρι 2:30 pm
(U12-1) Α.Σ.Κ. Ντερή – Χαλάνδρι @ The American College of Greece
Oct 10 @ 2:30 pm – 4:00 pm
(Soccer link, ώρα προσέλευσης: 14:10)
(U10-1) Α.Σ.Κ. Ντερή – Coerver 3:30 pm
(U10-1) Α.Σ.Κ. Ντερή – Coerver @ The American College of Greece
Oct 10 @ 3:30 pm – 5:00 pm
(Soccer link, ώρα προσέλευσης: 15:10)
(U16) Α.Σ.Κ. Ντερή – Γ.Σ. Κορωπίου 4:00 pm
(U16) Α.Σ.Κ. Ντερή – Γ.Σ. Κορωπίου @ The American College of Greece - Pierce
Oct 10 @ 4:00 pm – 5:30 pm
(ΕΣΚΑ, ώρα προσέλευσης: 15:00)
(U10-2) Α.Ε. Ψυχικού- Α.Σ.Κ. Ντερή 4:15 pm
(U10-2) Α.Ε. Ψυχικού- Α.Σ.Κ. Ντερή @ Αρσάκειο σχολείο
Oct 10 @ 4:15 pm – 5:45 pm
(Soccerlink, ώρα προσέλευσης: 15:55)
(U16-1) Μικρασιατικός – Α.Σ.Κ. Ντερή 6:00 pm
(U16-1) Μικρασιατικός – Α.Σ.Κ. Ντερή @ Κρητικόπουλος
Oct 10 @ 6:00 pm – 7:30 pm
(Respect Cup, ώρα προσέλευσης: 15:30)
(U14) Α.Σ.Κ. Ντερή – Γ.Σ. Περιστερίου 6:45 pm
(U14) Α.Σ.Κ. Ντερή – Γ.Σ. Περιστερίου @ The American College of Greece - Pierce
Oct 10 @ 6:45 pm – 8:15 pm
(Φιλικό, ώρα προσέλευσης: 18:15)
(Κορασίδες 1) Π.Α.Κ. Χαλανδρίου – Α.Σ.Κ. Ντερή 9:00 pm
(Κορασίδες 1) Π.Α.Κ. Χαλανδρίου – Α.Σ.Κ. Ντερή @ Μάρκος Παπαδάκης
Oct 10 @ 9:00 pm – 10:30 pm
(ΕΣΠΑΑΑ, ώρα προσέλευσης: 20:00)
11
(U14-2) Α.Σ.Κ. Ντερή – Α.Ε. Χολαργού 11:00 am
(U14-2) Α.Σ.Κ. Ντερή – Α.Ε. Χολαργού @ The American College of Greece
Oct 11 @ 11:00 am – 12:30 pm
(Soccer link, ώρα προσέλευσης: 10:30)
(U15) Εκπαιδευτήρια Πλάτων – Α.Σ.Κ. Ντερή 4:15 pm
(U15) Εκπαιδευτήρια Πλάτων – Α.Σ.Κ. Ντερή @ Ολύμπιο - Εκπαιδευτήρια Πλάτων
Oct 11 @ 4:15 pm – 5:45 pm
(ΕΣΚΑ, ώρα προσέλευσης: 15:15)
(U14) Α.Ε. Ψυχικού – Α.Σ.Κ. Ντερή 6:30 pm
(U14) Α.Ε. Ψυχικού – Α.Σ.Κ. Ντερή @ Γήπεδο Ψυχικού
Oct 11 @ 6:30 pm – 7:30 pm
(Φιλικό, ώρα προσέλευσης: 18:00)
12
13
(U16) Α.Σ.Κ. Ντερή – Γ.Α.Ο. Κουκουβάουνων 8:00 pm
(U16) Α.Σ.Κ. Ντερή – Γ.Α.Ο. Κουκουβάουνων @ The American College of Greece - Deree
Oct 13 @ 8:00 pm – 9:30 pm
(ΕΣΚΑ, ώρα προσέλευσης: 19:00)
(U18) Α.Σ.Κ. Ντερή – Κ.Α.Ο. Μελισσίων 9:30 pm
(U18) Α.Σ.Κ. Ντερή – Κ.Α.Ο. Μελισσίων @ The American College of Greece - Deree
Oct 13 @ 9:30 pm – 11:00 pm
(ΕΣΚΑ, ώρα προσέλευσης: 20:30)
14
15
16
17
(U14-2) Atlantis F.C. – Α.Σ.Κ. Ντερή 10:30 am
(U14-2) Atlantis F.C. – Α.Σ.Κ. Ντερή @ Ανθούσας
Oct 17 @ 10:30 am – 12:00 pm
(Soccer link, ώρα προσέλευσης: 10:00)
(U16-1) Πέρα Κλουπ – Α.Σ.Κ. Ντερή 12:15 pm
(U16-1) Πέρα Κλουπ – Α.Σ.Κ. Ντερή @ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ (Ε.Π.Ο.)
Oct 17 @ 12:15 pm – 1:45 pm
(Soccer link, ώρα προσέλευσης: 11:15)
(U16) Α.Σ.Κ. Ντερή – Γ.Σ. Βριλήσσια 12:30 pm
(U16) Α.Σ.Κ. Ντερή – Γ.Σ. Βριλήσσια @ The American College of Greece - Deree
Oct 17 @ 12:30 pm – 2:00 pm
(Φιλικό, ώρα προσέλευσης: 12:00)
(U8) Α.Ε. Γέρακας – Α.Σ.Κ. Ντερή 12:30 pm
(U8) Α.Ε. Γέρακας – Α.Σ.Κ. Ντερή @ Γέρακα
Oct 17 @ 12:30 pm – 2:00 pm
(Soccer link, ώρα προσέλευσης: 12:00)
(U10-2) Α.Σ.Κ. Ντερή – Ακαδημία Λάκη 1:15 pm
(U10-2) Α.Σ.Κ. Ντερή – Ακαδημία Λάκη @ The American College of Greece
Oct 17 @ 1:15 pm – 2:45 pm
(Respect Cup, ώρα προσέλευσης: 12:50)
(Μίνι) Α.Σ.Κ. Ντερή – Παναθηναϊκός Α.Ο. 2:15 pm
(Μίνι) Α.Σ.Κ. Ντερή – Παναθηναϊκός Α.Ο. @ The American College of Greece - Pierce
Oct 17 @ 2:15 pm – 3:45 pm
(Φιλικό, ώρα προσέλευσης: 13:45)
(U10-1) Π.Α.Ο. Παλλήνης – Α.Σ.Κ. Ντερή 2:30 pm
(U10-1) Π.Α.Ο. Παλλήνης – Α.Σ.Κ. Ντερή @ Soccer Station
Oct 17 @ 2:30 pm – 4:00 pm
(Soccer link, ώρα προσέλευσης: 14:00)
(U12-1) Α.Σ.Κ. Ντερή – Ερμής Ζωγράφου 2:30 pm
(U12-1) Α.Σ.Κ. Ντερή – Ερμής Ζωγράφου @ The American College of Greece
Oct 17 @ 2:30 pm – 4:00 pm
(Soccer link, ώρα προσέλευσης: 14:10)
(U12-2) Ακαδημία Coerver – Α.Σ.Κ. Ντερή 3:30 pm
(U12-2) Ακαδημία Coerver – Α.Σ.Κ. Ντερή @ Boca
Oct 17 @ 3:30 pm – 5:00 pm
(Soccer link, ώρα προσέλευσης: 15:00)
(U15) Α.Σ.Κ. Ντερή – Πανερυθραϊκός Α.Σ. 4:00 pm
(U15) Α.Σ.Κ. Ντερή – Πανερυθραϊκός Α.Σ. @ The American College of Greece - Pierce
Oct 17 @ 4:00 pm – 5:30 pm
(ΕΣΚΑ, ώρα προσέλευσης: 15:00)
(Κορασίδες 2) Γ.Σ. Γλυκών Νερών – Α.Σ.Κ. Ντερή 7:00 pm
(Κορασίδες 2) Γ.Σ. Γλυκών Νερών – Α.Σ.Κ. Ντερή @ 1ο Δημοτικό Σχολείο Γλυκών Νερών
Oct 17 @ 7:00 pm – 8:30 pm
(ΕΣΠΑΑΑ, ώρα προσέλευσης: 18:00)
18
(U16) Α.Σ.Κ. Ντερή – Α.Σ. Ολυμπιάδα Παπάγου 10:30 am
(U16) Α.Σ.Κ. Ντερή – Α.Σ. Ολυμπιάδα Παπάγου @ The American College of Greece - Deree
Oct 18 @ 10:30 am – 12:00 pm
(Φιλικό, ώρα προσέλευσης: 10:00)
(U14) Α.Σ Καλλίμαχος Μαραθώνα -Α.Σ.Κ. Ντερή 11:00 am
(U14) Α.Σ Καλλίμαχος Μαραθώνα -Α.Σ.Κ. Ντερή @ Κλειστό Γήπεδο Μπάσκετ Καβάρνού
Oct 18 @ 11:00 am – 12:00 pm
(ΕΣΚΑ, ώρα προσέλευσης: 10:00)
19
20
(U18) Α.Σ.Κ. Ντερή – Α.Ε.Ν. Κηφισιάς 9:30 pm
(U18) Α.Σ.Κ. Ντερή – Α.Ε.Ν. Κηφισιάς @ The American College of Greece - Deree
Oct 20 @ 9:30 pm – 11:00 pm
(ΕΣΚΑ, ώρα προσέλευσης: 20:30)
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31